יחד נוכל לחזק את בני הנוער, תלמידי הישיבה לדורותיהם, ולהעניק להם חינוך ערכי לדרך ארץ, תורה ומידות טובות לצד חתירה למצוינות במקצועות הכלליים!

השקעה מתוכננת בישיבת ידידיה היא דרך להביט קדימה ולהניח את היסודות לתלמידי הישיבה בשנים הבאות, למען עתידה של החברה הישראלית והעולם היהודי כולו.
בעוד תרומות חודשיות או שנתיות מחזקות את הישיבה באופן משמעותי בטווח הקצר, לאור המציאות הדינאמית בישראל והביקוש הגדל של בני נוער מכל הארץ, להירשם לישיבתנו, בישיבת ידידיה מביטים קדימה ומשתדלים לתכנן היום ולהבטיח את עתיד תלמידינו.

השקעה מתוכננת בידידיה פירושה להעניק מתנה משמעותית לטווח הרחוק עבור בית הספר, מתנה אשר תהיה לה משמעות עצומה גם לחברה הישראלית בכללותה, הן בהבטחת עתיד קהילתנו והן בחיזוק החינוך היהודי בשנים הבאות.
השקעה מתוכננת פירושה תיאום בין מטרות תכנון המס והרכוש שלכם לבין האידיאלים הפילנתרופיים שלכם. תוכלו להעניק תרומה לישיבה בדמות מזומן, נדל"ן, ביטוח חיים, מניות נסחרות, בונדס או תרומות עיזבון.

תרומותיכם יעניקו תמיכה ייחודית לישיבת ידידיה אשר ניתן לייעדן לפרויקט או למבנה מסוים וייצרו מורשת ערכית למשפחותיכם ולקהילותיכם.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם שירה: Shira@masorah.org

ידידיה – מרכז חינוכי-תורני

ידידיה מרכז חינוך תורני
רוטשילד 85 פתח תקווה 4947360

טל:072-2415060
פקס:072-2415070
info@yedid-ya.org.il

כתבו לנו

מלא/י את הטופס ונחזור אליך במהרה
שתפו חברים

שתפו חברים