פעילויות העשרה ופנאי מהוות מרכיב חשוב בסדר היום של תלמידי ידידיה. פעילויות אלו תורמות להווי החברתי של התלמידים ולמימושם העצמי, ומסייעות להם לנצל באופן אפקטיבי את שעות הפנאי. ‏ חוגי ההעשרה תורמים להתפתחותם הערכית והחברתית של התלמידים ומעודדים אותם להיות מגובשים כקבוצה ומעורבים בקהילה.

סדנת מוסיקה - פיתוח חוש הקצב והקואורדינציה

מטרות חוג המוסיקה בישיבת ידידיה הן לשפר את יכולת הקשב והריכוז, לשפר את יכולות התרגול וההתמדה ואת הזיכרון לצד פיתוח חוש הקצב והקואורדינציה. הנגינה בקבוצה תורמת לביטחון העצמי ומספקת הנאה ייחודית וחוויה מעצימה לתלמידים.

חוג ספורט - טיפוח מודעות לחיים בריאים

מטרת החוג לחינוך גופני היא לשנות את דפוסי ההתנהגות ואורח החיים של תלמידינו, להגביר את המודעות לפעילות גופנית כחלק מאורח חיים בריא בשילוב עם חינוך לערכים כמו סובלנות והתמדה.

סדנת אלקטרוניקה - הכרת עולם הטכנולוגיה

בסדנת האלקטרוניקה זוכים התלמידים להכיר מקרוב את עולם הטכנולוגיה ומושגים בסיסיים בחשמל. כמו כן התלמידים בונים דוגמאות שמסבירות את עקרונות הפעולה של כל רכיב ואת שימושיו העיקריים. הסדנה מתחלקת לחלק תיאורטי ומעשי.

תמונה עבור חוג משפט
תמונה חוג קונג פו
קונג פו – בניית משמעת עצמית

משמעות הביטוי קונג פו היא למעשה עבודה קשה ומצוינות ושליטה הצומחים מתוך עבודה זו. מטרת חוג הקונג פו בישיבה היא פיתוח משמעת ויכולות שליטה עצמית. באמצעות תכני החוג לומדים התלמידים כיצד לפתח הרגלי חיים בריאים, לשפר את יכולות הריכוז שלהם ולנתב את מאמציהם לעבר הגשמת המטרה.